Free Shipping*
Orders over $99 ship free!
Four-light bath & vanity from the Replay Collection, smooth forms, linear details and a pleasingly elegant frame enhance a simplified modern look. Fixture can be mounted up or down. Brushed Nickel finish.
This item ships from the US. Lights Canada covers all brokerage, duties and customs fees on items imported from outside of Canada. Looking for a specific delivery timeline? We encourage you to reach out prior to placing your order. Please note all items have different lead times. Please call or contact us if you have any queries about this product.
| Product Type: | Vanity Lights |
| Certification: | UL-CUL |
| Finish: | Brushed Nickel |
| Family: | Replay |
| Style: | Transitional |
| Body Material: | Steel |
| Width: | 31.13 |
| Height: | 7.88 |
| Depth: | 6 |
| Weight: | 6.9 |
| Wire Length: | 6 |
| Canopy: | 0.875 D x 5.125 H x 5.125 W |
| Backplate: | 0.875 D x 5.125 H x 5.125 W |
| Bulb Count: | 4 |
| Bulb Base: | Medium |
| Bulb Wattage: | 100 W |
| Dimmable: | No |
Orders over $99 ship free!
100% Canadian owned & operated.
Your total at checkout is final!
Your cart is empty.