Free Shipping*
Orders over $99 ship free!
by Kuzco
Sale 20% off
Unlock Trade Pricing Learn More
Final Sale
Canadian Brand
Questions about this product? Talk to a customer care specialist 1.888.988.8635
Contact us and ask about our PRICE MATCH GUARANTEE!
Adding product to your cart
Four-Lamp Pendant, Two-Tier Round Drum-Shaped, Textured Linen Shade In Black, And An Acrylic Bottom Diffuser. Metal Details In Bronze.
This item ships from within Canada. Looking for a specific delivery timeline? We encourage you to reach out prior to placing your order. Please note all items have different lead times. Please call or contact us if you have any queries about this product.
| Product Type: | Pendants |
| Finish: | Black |
| Family: | Maud |
| Style: | Contemporary & Modern |
| Shade Material: | Textured Black Linen Shade |
| Canopy: | D4-3/4" x E5/8" |
| Bulb Included: | No |
| Bulb Type: | Incandescent |
| Bulb Base: | Medium |
| Bulb Wattage: | 4 x 60W |
| Bulb Voltage: | 120V |
by Quoizel
by Quoizel
by Capital Lighting
More options available
by Capital Lighting
More options available
by Capital Lighting
More options available
by Capital Lighting
More options available
by Fine Art Handcrafted Lighting
More options available
by Canarm
More options available
by Canarm
More options available
by Visual Comfort Signature Collection
More options available
by Visual Comfort Signature Collection
More options available
by Maxilite
by Schonbek
More options available
by Capital Lighting
by Capital Lighting
by Capital Lighting
by Capital Lighting
by Capital Lighting
by Capital Lighting
by Capital Lighting
by Capital Lighting
by Capital Lighting
by Capital Lighting
by Maxim Lighting
More options available
by Maxim Lighting
More options available
by Visual Comfort Studio Collection
More options available
by Visual Comfort Studio Collection
More options available
by Visual Comfort Studio Collection
More options available
by Visual Comfort Studio Collection
More options available
by Visual Comfort Studio Collection
More options available
by Visual Comfort Studio Collection
More options available
by Visual Comfort Studio Collection
More options available
by Visual Comfort Studio Collection
More options available
by Visual Comfort Studio Collection
More options available
by Meridian
More options available
by Hinkley
More options available
by Progress Lighting
More options available
by Maxim Lighting
by Maxim Lighting
by Progress Lighting
More options available
by Dainolite
More options available
by Dainolite
More options available
Orders over $99 ship free!
100% Canadian owned & operated.
Your total at checkout is final!
Your cart is empty.